REZERWACJE WARSZAWA+48 22 625 76 98REZERWACJE POZNAŃ+48 61 818 29 11

Tajska Wigilia Firmowa

18 listopada 2021
Tajska Wigilia Firmowa 1

Nie chcesz po raz kolejny zabierać pracowników na barszcz z uszkami czy tradycyjnego karpia? Wolisz spędzić z Nimi przyjemny wieczór na oryginalnym świątecznym spotkaniu? Zapraszamy na Wiejską 13 w Warszawie na Tajską Wigilię Firmową!

Co oferujemy?

WHY THAI Food&Wine Warszawa to idealne miejsce na firmowe spotkania. Nasza kameralna restauracja posiada również VIProom. Jeśli będziesz tego potrzebować, możemy więc zapewnić intymne warunki spotkania. Nasze nowe menu oferuje dania zarówno wegańskie jak i mięsne. Nowością jest specjalna kategoria potraw Ostrych Jak Smok! Stworzyliśmy również dopracowaną i szeroką kartę win.

Dołożymy wszelkich starań, by Twoje świąteczne spotkanie z pracownikami, przebiegło w miłej atmosferze i dostarczyło oryginalnych doznań smakowych! O tej Wigilii Twoi pracownicy będą długo pamiętać!

Jak ustalić szczegóły?

Czekamy na Twój mail z numerem telefonu. Napisz do nas, a my oddzwonimy, by ustalić ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Ważne, by uzgodnić dogodny termin, poznać liczbę osób, które chcesz zaprosić oraz budżet na osobę jakim dysponujesz?

Nasz mail: warszawa@whythai.pl
Strona prowadzona przez WHY THAI Sp. z o.o. Poznań Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu 61-562, ulica Jana Żupańskiego 5/5.

POLITYKA PRYWATNOŚCIREGULAMINY


Restauracja w Warszawie

Restauracja WHY THAI Food&Wine
ul. Wiejska 13

+48 22 625 76 98

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM


Restauracja w Poznaniu

Restauracja WHY THAI Food&Wine
ul. Kramarska 7

+48 61 818 29 11

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM