REZERWACJE WARSZAWA+48 22 625 76 98REZERWACJE POZNAŃ+48 61 818 29 11


FOOD – CLASSIC & MODERN

Gotujemy od podstaw, bez użycia glutaminianu sodu i innych wzmacniaczy smaków, używając oryginalnych tajskich produktów. Poziom ostrości oraz sposób przyrządzania potraw opisany jest w menu. Część naszych dań nie zawiera produktów odzwierzęcych i jest oznaczona jako wegańskie.

Nasza karta składa się z klasycznej i autorskiej części, którą zmieniamy 4 razy do roku. Goście, którzy wybierają nas na spotkania biznesowe, korzystają także z degustacyjnego menu dań i win. Polecamy także nasze propozycje cateringowe.WINES & COCTAILS

Każda nowa karta dań w WHY THAI to także nowa karta win. Przejrzystość karty umożliwia szybkie odnalezienie ulubionego szczepu bądź regionu. W razie potrzeby przeszkolony przez sommelierów personel, pomoże Państwu w doborze win podkreślających smak wybranych potraw. Prestiż naszej karty win budujemy w oparciu o współpracę między innymi z Winiarnią Mielżyński.

Różnorodność tajskiej kuchni jest dla nas inspiracją do stworzenia TAJSKIEGO BARU. Nasze koktajle przygotowane zostały na bazie składników takich jak trawa cytrynowa, tajska bazylia czy chilli.

Strona prowadzona przez WHY THAI Sp. z o.o. Poznań Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu 61-562, ulica Jana Żupańskiego 5/5.

POLITYKA PRYWATNOŚCIREGULAMINY


Restauracja w Warszawie

Restauracja WHY THAI Food&Wine
ul. Wiejska 13

+48 22 625 76 98

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM


Restauracja w Poznaniu

Restauracja WHY THAI Food&Wine
ul. Kramarska 7

+48 61 818 29 11

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM