REZERWACJE WARSZAWA+48 22 625 76 98REZERWACJE POZNAŃ+48 61 818 29 11

Regulamin comiesięcznych konkursów FB Why Thai Express


INFORMACJE OGÓLNE

Konkurs dotyczy Why Thai Express, a nagrody realizowane są przez https://whythaiexpress.pl, zgodnie ze strefami dostaw podanymi na stronie.

ZASADY

Aby uczestniczyć w konkursie wystarczy opublikować komentarz zgodny z instrukcją opisaną w poście konkursowym, który publikowany jest każdego miesiąca na profilu https://www.facebook.com/whythaiexpress. Do konkursu liczą się tylko i wyłącznie komentarze opublikowane po konkretnym postem konkursowym, w terminie wskazanym w tym poście i zawierające treści nienaruszające praw osób trzecich, w tym praw autorskich.

Pozostałe zasady każdego konkursu określa tekst i grafika posta konkursowego!

NAGRODY

Jury Why Thai wybiera co miesiąc, w każdym konkursie, do 20 najlepszych komentarzy, spełniających zasady konkursu i nagradza je kodami zniżkowymi na zamówienia przez https://whythaiexpress.pl/ o wartości 30 złotych. Nagrodę w postaci kodu promocyjnego, a także informacje o jego ważności oraz sposobie realizacji, zwycięzcy otrzymują w wiadomości prywatnej od profilu Why Thai Express.

UCZESTNICY

W konkursie uczestniczyć może każda pełnoletnia osoba, posiadająca konto publiczne na serwisie Facebook. Brak możliwości napisania wiadomości prywatnej do zwycięzcy konkursu przez profil FB Why Thai Express, oznacza rezygnację z otrzymania nagrody.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 9.01.2021 r.

Strona prowadzona przez WHY THAI Sp. z o.o. Poznań Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu 61-562, ulica Jana Żupańskiego 5/5.

POLITYKA PRYWATNOŚCIREGULAMINY


Restauracja w Warszawie

Restauracja WHY THAI Food&Wine
ul. Wiejska 13

+48 22 625 76 98

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM


Restauracja w Poznaniu

Restauracja WHY THAI Food&Wine
ul. Kramarska 7

+48 61 818 29 11

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM