REZERWACJE WARSZAWA+48 22 625 76 98REZERWACJE POZNAŃ+48 61 818 29 11

Regulamin konkursu FOTO WHY THAI


INFORMACJE OGÓLNE

Konkurs dotyczy Restauracji Why Thai Food&Wine Poznań oraz Why Thai Express Poznań. Jego organizatorem jest WHY THAI Sp. z o.o. Poznań Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu 61-562, ulica Jana Żupańskiego 5/5.

ZASADY

Aby uczestniczyć w konkursie wystarczy opublikować w publicznej relacji na Instagramie zdjęcie z daniem z Why Thai i oznaczyć profil Why Thai Express Poznań lub Why Thai Food&Wine Poznań. Zdjęcia mogą być wykonane dowolną metodą, muszą zawierać w kadrze zamówienie z Why Thai Poznań, nie mogą także naruszać praw osób trzecich, w tym praw autorskich.

NAGRODY

Jury Why Thai wybiera każdego tygodnia do 12 najlepszych zdjęć, spełniających zasady konkursu i nagradza je kodami zniżkowymi na zamówienia www.whythaiexpress.pl o wartości 20 złotych. Nagrodę w postaci kodu promocyjnego, a także informacje o jego ważności oraz sposobie realizacji, zwycięzcy otrzymują w wiadomości prywatnej od profilu Why Thai na Instagramie.

Wybrane zdjęcia publikowane są w wyróżnionych relacjach na profilach Why Thai na Instagramie z oznaczeniem „ZWYCIĘZCA KONKURSU”.

UCZESTNICY

W konkursie uczestniczyć może każda pełnoletnia osoba, posiadająca konto publiczne na serwisie Instagram. Jedna osoba może zwyciężyć maksymalnie jeden raz w miesiącu w niniejszym konkursie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 1.07.2020 r.

Strona prowadzona przez WHY THAI Sp. z o.o. Poznań Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu 61-562, ulica Jana Żupańskiego 5/5.

POLITYKA PRYWATNOŚCIREGULAMINY


Restauracja w Warszawie

Restauracja Why Thai
ul. Wiejska 13

+48 22 625 76 98

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM


Restauracja w Poznaniu

Restauracja Why Thai
ul. Kramarska 7

+48 61 818 29 11

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ?

FACEBOOK

INSTAGRAM